8-9 marca 2019, Hotel Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VII edycji konferencji naukowo-dydaktycznej "Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej", która odbędzie się 8-9 marca 2019 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Ogromny sukces poprzednich edycji sprawił, iż kontynuacja tego rodzaju spotkań stała się naszą tradycją. Misją zaś, która nieustannie nam przyświeca, jest przekazywanie słuchaczom właściwych rozwiązań dotyczących diagnostyki i leczenia noworodków, niemowląt i dzieci. Istotą tegorocznej konferencji chcielibyśmy uczynić nie tylko nowe standardy i zalecenia, lecz także praktyczne informacje dotyczące problemów rzadko poruszanych, kontrowersyjnych i trudnych. Rozważania będą się koncentrować na zagadnieniach zasygnalizowanych wcześniej przez Państwa, będących wynikiem rozmów oraz ankiety przeprowadzonej podczas poprzedniej edycji spotkania naukowego.

Do udziału w poszczególnych sesjach zaprosiliśmy ekspertów reprezentujących różne dyscypliny medyczne. Ich teoretyczne rozważania poparte zostaną opisami przypadków. Jesteśmy przekonani, że tematyka wykładów spełni oczekiwania zarówno neonatologów, jak i pediatrów, lekarzy zatrudnionych w lecznictwie otwartym oraz zamkniętym.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Warszawie!


Z wyrazami szacunku
prof. dr hab. n. med. Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka prof. dr hab. n. med. Anna Dobrzańska prof. dr hab. n. med. Piotr Socha
Koordynatorzy Naukowi Konferencji


8-9 marca 2019, Hotel Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa
www.standardy.pl
tel. (22) 487-12-80