8-9 marca 2019, Hotel Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa

REJESTRACJA UCZESTNICTWAElektroniczny formularz rejestracji Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Dane osobowe

Adres ,  
,  
Dane do faktury

,  
,  
  Wyrażam zgodę na przesyłanie faktur, duplikatów tych faktur oraz ich korekt, w formie elektronicznej na adres e-mail podany powyżej. Oświadczam, że mam świadomość, iż niniejsze oświadczenie może zostać wycofane, w następstwie czego wystawca faktur traci prawo do przesyłania faktur do odbiorcy drogą elektroniczną.
Dane do wysyłki faktury drukowanej ,  
,  
Uwagi
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Media Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 26a, 01-381 Warszawa, REGON: 016077504, jako administratora danych osobowych w celu w celu organizacji konferencji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Oświadczam, iż jestem świadom/-a, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, że w każdym czasie przysługuje mi prawo wglądu w treść swoich danych oraz prawo żądania ich zmiany. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, jednakże cofnięcie zgodny nie wpływa na legalność przetwarzania w przeszłości. Podanie przeze mnie danych osobowych obejmuje także zgodę na przetwarzanie danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Media Press sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących marketingu własnych produktów i usług (wydawnictwo naukowe, czasopisma, księgarnia), organizacji konferencji (również w przyszłości), przesyłania sondaży/ankiet dotyczących działalności Spółki drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/-a, że w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej.

* Akceptuję Regulamin i politykę prywatności.8-9 marca 2019, Hotel Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa
www.standardy.pl
tel. (22) 487-12-80